Leden 2009

MSR 08

28. ledna 2009 v 13:46 | Kat!ka |  Súťaže, úspechy RYONG
Dala som to takto, nech to je prehľadnejšie :)


Vyhodnotenie MSR 08

28. ledna 2009 v 13:28 | Kat!ka |  Súťaže, úspechy RYONG
Vyhodnotenie klubov ZÁPAS
Klub
1.miesto
2.miesto
3.miesto
Umiestnenie
Koryo Košice
14
5
6
1.
Ilyo ŠKP Košice
13
12
1
2.
TKD Hakimi Rožňava
4
0
1
3.
OJ Black Tiger Snina
TKD Hnúšťa
3
2
1
3
3
2
4.
5.
Ilyo Zvolen
2
3
1
6.
OJ WTF Bratislava
1
1
3
7.
Ri Liptovský Mikuláš
1
1
0
8.
OJ Rimavská Sobota
1
1
0
8.
Ilyo Trenčín
0
2
3
9.
TKD Humenné
0
1
3
10.


TKD vs. Muay Thai

28. ledna 2009 v 11:12 | Kat!ka |  Videá→SPARRING
Obaja boli mrte dobrí, ale tak..vyhral chalan z TKD... :D


Výsledky zápasov 1

12. ledna 2009 v 21:38 | AgreSsive_popcorn |  Súťaže, úspechy RYONG
DWARF
Dwarf M -18kg
1.place
Krejčí
Martin
Sokol HK
2.place
Ryvola
Jan
TKD Lacek
3.place
Pech
Jiří
TKD Lacek
3.place
Glejtek
Dominik
TKD Lacek

Výsledky zápasov...

11. ledna 2009 v 22:01 | Kat!ka |  Súťaže, úspechy RYONG
Dám zajtra, lebo to musím poprepisovať a fakt už nato nevidím... a vy viete, ako ste dopadli, tak sa posnažím, aby to tu bolo už zajtra... :)
Dobrú

Kat!ka

Výsledky podľa kategórií

11. ledna 2009 v 21:51 | Kat!ka |  Súťaže, úspechy RYONG
SCORE FROM CATEGORIES UP OT 14 YEARS (DWARFS, CHILDREN, PUPILS, CADETS)
PLACE
TEAM
COUNTRY
1.
«TAEKWONDO.RU», «UNGWON» TAEKWONDO
RUSSIA
2.
Sport Club «Espadon»
BELARUSSIA
3.
ORIENT-DRAGON-TEMPO
SLOVENIA
4. - 5.
Sk tkd Scorpions Olomouc
CZECH
4. - 5.
KANGSIM DOJANG
CZECH
6.
Taekwondo klub WTF České Budějovice
CZECH
7.
Panter Humpolec
CZECH
8.
Taejang Dojang
CZECH
9.
TAEKWONDO KLUB BRATISLAVA
SLOVAKIA
10.
TAEKWONDO KLUB NOVI GRAD SARAJEVO
BOSNIA AND HERCEGOVINA
11.
SK Taekwondo Frýdek-Místek
CZECH
12.
Č.Budějovice - Protivín
CZECH
13.
Sokol Hradec Králové
CZECH
14.
CENTRUM KOREJSKÝCH BOJOVÝCH UMĚNÍ - SK KYONGGI KWON
CZECH
15.
SK TKD Zlín
CZECH
OUTSIDE EVALUATION
TKD Lacek

CZECH

SCORE FROM CATEGORIES FROM 14 YEARS (JUNIORS, SENIORS)
PLACE
TEAM
COUNTRY
1.
Kangsim Dojang Praha, CZ
CZECH
2.
TKD OZER
GERMANY
3.
Gladiátor Dojang Praha
CZECH
4.
Black Tiger OJ SNINA
SLOVAKIA
5.
SK TKD Scorpions Olomouc, CZ
CZECH
6.
Taekwondo WTF Klub Bratislava, SK
SLOVAKIA
7.
Sokol Hradec Králové
CZECH
8. - 9.
ORIENT-DRAGON-TEMPO
SLOVENIA
8. - 9.
TKD-Donau-Lech-Iller-e.v.
GERMANY
10.
Panter Humpolec
CZECH
11.
TKD EROL MANNHEIM
GERMANY
12.
SK TKD Zlín
CZECH
13. - 15.
Sport Club «Espadon»
BELARUSSIA
13. - 15.
Taejang Dojang
CZECH
13. - 15.
TAEHAN KOLÍN
CZECH
16.
SK Taekwondo Frýdek-Místek
CZECH
17. - 19.
«TAEKWONDO.RU», «UNGWON» TAEKWONDO
RUSSIA
17. - 19.
TKD ERTAN
GERMANY
17. - 19.
Cobra Dojang Prague
CZECH
20.
SK Sejong Dojang Praha
CZECH
21.
SK HIRUNDO
CZECH
22.
CENTRUM KOREJSKÝCH BOJOVÝCH UMĚNÍ - SK KYONGGI KWON
CZECH
OUTSIDE EVALUATION
TKD Lacek
CZECH

Výsledky z Pelhřimova (tími)

11. ledna 2009 v 21:46 | Kat!ka |  Súťaže, úspechy RYONG
PLACE
TEAM
COUNTRY
1.
«TAEKWONDO.RU», «UNGWON» TAEKWONDO
RUSSIA
2.
KANGSIM DOJANG
CZECH
3.
Sk Tkd Scorpions Olomouc
CZECH
4.
ORIENT-DRAGON-TEMPO
SLOVENIA
5.
Sport Club «Espadon»
BELARUSSIA
6.
Panter Humpolec
CZECH
7.
Taekwondo klub WTF České Budějovice
CZECH
8. - 9.
Taejang Dojang
CZECH
8. - 9.
TAEKWONDO KLUB BRATISLAVA
SLOVAKIA
10.
TKD OZER
GERMANY
11.
Sokol Hradec Králové
CZECH
12.
Gladiátor Dojang Praha
CZECH
13.
Black Tiger OJ SNINA
SLOVAKIA
14.
SK Taekwondo Frýdek-Místek
CZECH
15.
SK TKD Zlín
CZECH
16. - 17.
TKD-Donau-Lech-Iller-e.v.
GERMANY
16. - 17.
TAEKWONDO KLUB NOVI GRAD SARAJEVO
BOSNIA AND HERCEGOVINA
18.
Č.Budějovice - Protivín
CZECH
19.
CENTRUM KOREJSKÝCH BOJOVÝCH UMĚNÍ - SK KYONGGI KWON
CZECH
20.
TKD EROL MANNHEIM
GERMANY
21.
TAEHAN KOLÍN
CZECH
22. - 23.
TKD ERTAN
GERMANY
22. - 23.
Cobra Dojang Prague
CZECH
24.
SK Sejong Dojang Praha
CZECH
25.
SK HIRUNDO
CZECH
26.
Taekwondo WTF klub Praha
CZECH